Щирі вітання молодятам!

Дата: 20.07.2021 16:54

І знову приємна новина для Чорноострівської  громади…

Ще давньогрецький мислитель Платон зазначав, що у добре влаштованій державі першими законами повинні бути ті, які регулюють шлюб. І це цілком закономірно, адже ні людина, ні сім’я не можуть існувати в суспільстві самі по собі. А найважливішою передумовою виникнення сім’ї, її основою є шлюб.

Слід зазначити, що для будь-якого періоду часу сім’я є основним фундаментальним інститутом суспільства, надає йому стабільність та сприяє розвитку суспільства та його прогресу.

Сьогодні,  20  липня 2021 року, на рушничок  щастя  стали Збаравська Анна Вікторівна та  Гурак Юрій Васильович!

Статтею 35 Сімейного Кодексу закріплено право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Наші наречені  обрали спільне прізвище подружжя - ГУРАК.

Щиро вітаємо молодят з цією подією та бажаємо:
 Нехай коханням освятиться новостворена сім‘я і довіку буде злагода у шлюбі. Хай щедрі лелеки з далеких країв приносять дочок та синів, щоби українському роду не було переводу.

Бережіть і шануйте один одного!