Дорогі наші медичні сестри!

У цей день я радий привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі ангели в білих халатах, рятівниці людського здоров'я. Таку професію може вибрати тільки по-справжньому добра, чуйна, уважна до чужої біди людина.

16:17 12.05.2020

Моя свята, найкраща в світі Мама

Весна приносить нам багато свят. Найпрекрасніше та найрідніше – Міжнародний День Матері. В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

10:46 08.05.2020

З турботою про Вас!

З метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливої категорії населення у період карантину, в зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 на 41 позачерговій сесії Чорноострівської селищної ради від 09.04.2020 року депутатами прийнято рішення про виділення коштів 120 тис. грн. на придбання продуктових наборів.

13:35 17.04.2020

З святом Христового Воскресіння

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаю, щоби переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

12:35 17.04.2020