З турботою про Вас!

З метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливої категорії населення у період карантину, в зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 на 41 позачерговій сесії Чорноострівської селищної ради від 09.04.2020 року депутатами прийнято рішення про виділення коштів 120 тис. грн. на придбання продуктових наборів.

13:35 17.04.2020

З святом Христового Воскресіння

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаю, щоби переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

12:35 17.04.2020

Шановні  берегині родинного багаття, прекрасні мешканки Чорноострівської громади!

Щиро вітаю Вас зі святом жіночності та краси – 8 березня! Кожного року з приходом весни ми вклоняємося не тільки перед чарівністю, а й перед майстерністю, волею та характером наших жінок. Дякуємо усім Вам за підтримку, надійну опору, готовність стати пліч-о-пліч і у сімейному, і у суспільному житті нашої громади. Ви слугуєте прикладом відповідального ставлення до справи, створюєте духовні і матеріальні блага, з-поміж Вас – керівники та працівники колективів, установ, підприємці, громадські активісти, волонтери, захисники довкілля, доброчинці, які роблять наше життя кращим. Бажаю усім миру, міцного здоров’я, наснаги і терпіння, постійного відчуття вірності обраного в житті шляху! З повагою,

20:45 07.03.2020