Вітання з Різдвом Христовим!

Різдво – це день, коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос. Це день всепрощення, світлих почуттів, день, коли торжествує любов. Вітаю всіх християн західного обряду Чорноострівської громади з Різдвом Христовим. У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Хай біди і тяготи життя ніколи не відвідають Ваш дім, перебуває з Вами тільки щастя. Щоб у це свято замовкли всі гармати і не піднялась у повітря жодна ракета,  а Бог дав тишу і відпочинок солдатам! І хай у наше серце увійде любов до ближнього та виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

10:20 24.12.2020

Світла пам'ять...

Пішла з життя начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Вона жила, раділа світу, людям, що оточували її. У скорботі низько схиляємо голову, молимося за упокій її душі. Нехай добрий, світлий спомин про Наталю Володимирівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Наталя Володимирівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

12:20 25.11.2020