24 січня - День зовнішньої розвідки України

Днем народження Служби зовнішньої розвідки України вважають 24 січня 1919 року – тоді в Українській Народній Республіці був створений перший підрозділ загальнодержавної розвідки. Відтоді у складі Політичного департаменту Директорії УНР почав працювати відділ закордонної інформації з метою проведення розвідувальної роботи щодо активно діючих проти УНР ворогів, а також стосовно країн – потенційних супротивників.

09:33 24.01.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСВІТИ

«Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть вибратися зі злиднів, та шлях до перспективного майбутнього», – наголосили в ООН.

09:12 24.01.2024

З Днем Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року No 42.

14:24 22.01.2024

20 січня – День вшанування захисників Донецького аеропорту

У березні 2014-го, на тлі окупації Російською Федерацією Кримського півострову та розгортання агресором сепаратизму у Донецькій і Луганській областях, військовослужбовці 3-го окремого полку спецпризначення та 95-ї окремої аеромобільної бригади взяли під охорону Донецький аеропорт. 17 квітня 2014-го окупанти вперше безуспішно спробували захопити аеропорт, а 6 травня всі польоти через летовище припинилися.

09:00 20.01.2024

16 січня - День Пам'яті Кіборгів

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами.

12:46 16.01.2024

15 січня - День затвердження Державного Гімну України

До найбільших святинь будь-якого народу належить національний гімн (у перекладі з грецької мови – святкова пісня) – символ державної символіки. Слова і музика гімну змушують кожного з нас підніматися при перших же акордах. Для українців – це гімн «Ще не вмерла Україна».Музичне виконання Державного Гімну України здійснюється під час проведення офіційних державних церемоній та інших заходів.

10:29 15.01.2024

Вітаємо із 95-річчям!

Сьогодні святкує свій 95-річний ювілей жителька села Грузевиця Шевчук Катерина Владиславівна.

14:42 12.01.2024