Наша гордість!!!

Вітаємо переможця (ІІ місце)  Всеукраїнського етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – МАГОВКІНУ МАРІЮ, ученицю 4 класу Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів Чорноострівської селищної ради (учитель Войтюк Людмила Станіславівна).

17:08 04.05.2017

Наша гордість!!!

Вітаємо дипломанта І ступеня  Всеукраїнського етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – ДЕЛІТУ МИРОСЛАВУ, ученицю 8 класу Чорноострівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» (учитель Мельнітовська Галина Іванівна).

17:16 03.05.2017

ВІДІЙШЛА У ВІЧНІСТЬ ТХОРИК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Колектив, депутати та виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради висловлює глибоке співчуття дітям, онукам, родині з приводу тяжкої передчасної втрати-смерті Тхорик Наталії Миколаївни – старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу.

12:18 18.04.2017

Зробимо селище чистим!

Працівники Чорноострівської селищної ради підтримали акцію "За чисте довкілля" та 6 квітня взяли участь у прибиранні на закріпленій за ними території.

10:31 11.04.2017

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

З метою санітарного очищення територій населених пунктів громади, створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, на виконання рішення виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради №4 від 30.03.2017р., розпорядження голови Чорноострівської селищної ради №66/2017-р від 17.03.2017р., місцевих програм в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

17:19 30.03.2017

Прибирання на кладовищах

З метою впорядкування кладовищ  на території громади смт  Чорний Острів, сіл Мар’янівка та Вовча Гора та на виконання заходів по благоустрою територій населених пунктів Чорноострівської селищної ради 8 квітня 2017 року буде проводитись прибирання на кладовищах.

17:17 30.03.2017