Дата: від до Скинути

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва! У цей прекрасний осінній день ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

10:10 09.11.2023

«Платформа ідей»

10:02 09.11.2023

Нарада з роботодавцями Чорноострівської територіальної громади за участі начальника Хмельницької ДПІ Ганни Завроцької, фахівців ГУ ДПС у Хмельницькій області та представників Чорноострівської ТГ

Відбулася чергова нарада з роботодавцями Чорноострівської територіальної громади за участі начальника Хмельницької ДПІ Ганни Завроцької, фахівців ГУ ДПС у Хмельницькій області та представників Чорноострівської ТГ.

16:42 08.11.2023

Сьогодні очікуваний подарунок отримала родина Руслани Семенюк із села Захарівці

6 вересня 2023 року відбувся виїздний прийом першого заступника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна в Чорноострівській територіальні громаді, який взяв на себе зобовязання безкоштовно забезпечити багатодітну родину генератором.

16:41 08.11.2023

Вічна пам’ять та шана Герою!

Сьогодні в останню путь жителі Чорноострівської громади провели Дмитренка Віктора Васильовича - вірного обов’язку та честі сина українського народу, справжнього патріота, безстрашного мужнього чоловіка, що не міг залишатись осторонь трагічних подій, які розгорнулись в нашій державі. Він встав на захист Батьківщини, за волю та незалежність Української держави, за яку віддав найдорожче, що є у людини - своє життя.

19:26 07.11.2023

З Днем залізничника України!

4 листопада працівники залізничного транспорту відзначають професійне свято – День залізничника України.

12:46 04.11.2023

Спартакіада школярів закладів освіти

В рамках спартакіади школярів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради, 02 листопада 2023 року в Чорноострівському ліцеї пройшли змагання з настільного тенісу.

15:37 03.11.2023