Урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 21:44

Фото без описуСьогодні у Чорноострівській селищній раді відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.

Це свято тих, хто у своїй щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті.

День працівника соціальної сфери – свято людей, чия праця сповнена гуманізму, любові і тепла! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх впевнене сьогодення, дарує надію та впевненість. Праця соціального працівника скромна, але завжди сповнена підтримкою та співчуттям до ближнього.

Слова глибокої подяки на адресу наших соціальних працівників сьогодні лунали від Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся та від помічника народного депутата України Сергія Лабазюка Олександра Попеля.

Шановні колеги!

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради