Вічна пам’ять та шана Герою!

Дата: 07.11.2023 19:26

Фото без описуСьогодні в останню путь жителі Чорноострівської громади провели Дмитренка Віктора Васильовича - вірного обов’язку та честі сина українського народу, справжнього патріота, безстрашного мужнього чоловіка, що не міг залишатись осторонь трагічних подій, які розгорнулись в нашій державі. Він встав на захист Батьківщини, за волю та незалежність Української держави, за яку віддав найдорожче, що є у людини - своє життя.

Передчасно, на 32 році життя, Віктор Васильович відійшов у вічність.

Дмитренко Віктор Васильович народився 19 вересня 1991 року в селі Везденьки Хмельницького району Хмельницької області.

У 1997 році був зарахований до першого класу Везденецької загальноосвітньої школи. з 2002 по 2007 рік навчався в Миколаївської гімназії.

Віктор Дмитренко був скромним юнаком, надзвичайно добрим, позитивним та доброзичливим, готовим підтримати інших, брав активну участь у громадському житті школи.

Вступивши в Чорноострівський професійний аграрний ліцей, здобув професію - слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, а також отримав посвідчення водія автотранспорту.

Віктор був ввічливим, спокійним хлопцем, допомагав по господарству односельчанам.

25 квітня 2023 року Дмитренко Віктор Васильович був мобілізований до Збройних сил України. Службу проходив солдатом у другому самохідному артилерійському взводі четвертої самохідної артилерійської батареї другого самохідного артилерійського дивізіону.

31 жовтня 2023 року в наслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Піщане Куп’янського району Харківської області Віктор загинув від поранень несумісних з життям.

Висловлюємо щирі співчуття родині - мамі Надії Василівні, сестрі Ірині її чоловіку Віталію, племінникам Артему та Данилу. Він відійшов у вічність, але залишиться в наших спогадах, думках, в нашій пам’яті.