Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності у 2023 році українці писали 27 жовтня. Досі його писали щороку 9 листопада — у День української писемності та мови. Проте, з 2023-го року, згідно з указом Президента, свято перенесли на 27 жовтня.

14:17 27.10.2023

День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

14:14 27.10.2023

Придбання генераторів для закладів освіти

Під час війни питання забезпечення функціонування закладів освіти є надважливим. Саме тому за кошти місцевого бюджету були придбані бензинові генератори, які передані директорам закладів освіти Чорноострівської селищної ради.  Вони  слугуватимуть  надійним помічником для забезпечення роботи шкільних котелень на випадок пошкодження або відключення постачання електроенергії.

11:18 27.10.2023

Вітаємо юних футболістів!

В рамках проведення відкритого чемпіонату Гвардійської ТГ з футзалу серед учнів ЗЗСО, команда Чорноострівської громади в складі учнів Осташковецької гімназії виборола  ІІ місце!

10:55 25.10.2023