9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:10

Фото без описуДорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

У цей прекрасний осінній день ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Без традиції — немає культури, а без культури — немає нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Чорноострівської громади! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Ви присвятили себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Клубні, музейні, бібліотечні працівники і викладачі дитячої  музичної школи, ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури.

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври, а також міцного здоров'я, миру і добробуту!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради