18 травня – День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу

Депортація кримських татар – примусове виселення кримськотатарського населення Кримської АРСР, розпочате НКВС 18 травня 1944 року. Офіційно причиною депортації вказувалася співпраця деяких кримських татар з нацистською Німеччиною під час Другої світової війни. У 1989 році депортація була визнана Верховною Радою СРСР незаконною і злочинною. 12 листопада 2015 року Верховна Рада України визнала депортацію з Криму у 1944 році геноцидом кримчан і проголосила18 травня Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

13:11 18.05.2017

День матері!

Починаючи з 1999 року, кожну другу неділю травня ми відзначаємо День матері.

12:50 18.05.2017

Наша гордість!!!

Вітаємо переможця (ІІ місце)  Всеукраїнського етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – МАГОВКІНУ МАРІЮ, ученицю 4 класу Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів Чорноострівської селищної ради (учитель Войтюк Людмила Станіславівна).

17:08 04.05.2017

Наша гордість!!!

Вітаємо дипломанта І ступеня  Всеукраїнського етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – ДЕЛІТУ МИРОСЛАВУ, ученицю 8 класу Чорноострівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» (учитель Мельнітовська Галина Іванівна).

17:16 03.05.2017