Вітаємо Чорноострівський професійний аграрний ліцей із ювілеєм!

Цього прекрасного осіннього дня ваш ліцей святкує свій 55-ий ювілей! І ми раді привітати вас з цією значною датою! Можливо, для історії це лише краплина, лише оберт секундної стрілки… Але чи багато навчальних закладів можуть похвалитися такою багатою історією? Ваш ліцей випускає фахівців популярних та потрібних спеціальностей. У вашому ліцеї працюють висококваліфіковані викладачі, створено усі умови, щоб роки навчання залишились у пам’яті приємною, незабутньою сторінкою.

17:10 14.11.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Чорноострівської селищної ради

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Чорноострівська селищна рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

11:14 18.05.2018