Професія з великим серцем

27 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський День дошкілля. В нашій громаді працює 4 дошкільні заклади та 6 дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти в яких працюють люди з великим серцем – директори, вихователі, помічники вихователів, музичні працівники, працівники кухні та технічні працівники. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі жителі Чорноострівської ОТГ пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!

14:37 25.09.2020

З Преображенням Господнім

Від щирого серця вітаю вас з великим християнським святом  Преображення Господнього! Це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь явлення божественної сили Христа Спасителя його учням. В Україні цей день більш знаний як Яблучний Спас. У народі свято Спаса пов’язане  зі святом врожаю. Ми збираємо дари землі і дякуємо Господу за його ласку до нас. В Чорному Острові є православна церква Преображення Господнього. Тому це свято є особливо шанованим в Чорному Острові та Лапківцях.

14:51 19.08.2020

З Днем хрещення України-Руси

Сьогодні, 28 липня, Україна святкує 1032-у річницю хрещення Русі. Датою свята Хрещення Русі обрано 28 липня, оскільки саме в цей день православний світ вшановує пам'ять рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича. Він не тільки сам навернувся до християнства, але й посприяв тому, що воно стало державною релігією Київської Русі.

15:56 28.07.2020

День Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла – храмове свято в Грузевиці

Сьогодні християни східного обряду відзначають одне з найбільших християнських свят - День Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла. Це свято є храмовим і для жителів Грузевиці.

16:37 12.07.2020