Вітаємо із 95-річчям!

7 січня відзначила своє 95-річчя жителька селища Чорний Острів Голубева Марія Карлівна.

16:51 08.01.2024

1 січня – 115-та річниця з дня народження Степана Бандери

Степан Бандера з’явився на світ 1 січня 1909 року у селі Угринів (тепер Івано-Франківщина) у родині греко-католицького священника. Життєвий шлях Бандери набув політичної складової, адже він виріс, ставши ключовою фігурою в українському націоналістичному русі.

12:34 01.01.2024

З Новим роком!

Шановні мешканці Чорноострівської громади!

20:39 31.12.2023

Найпростіші укриття визнані готовими до використання під час сигналу «Повітряна тривога»

Ось і завершується рік 2023 ... Для галузі освіти Чорноострівської територіальної громади цей рік був надзвичайно відповідальним і складним. Нашим спільним завданням було створення безпечних умов для усіх учасників освітнього процесу. Саме тому у жовтні було оголошено тендер на будівництво модульних швидкоспоруджувальних укриттів. А вже у грудні у чотирьох закладах освіти з’явились нові споруди.

13:39 29.12.2023

Вітаємо творчі колективи!

У відповідності до наказу Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігії від 20 грудня 2023 року №126 «Про присвоєння та підтвердження звання «народний аматорський» та «зразковий» художнім колективам»:

14:11 28.12.2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ліщинську Софію, ученицю 3 класу Мар’янівської гімназії Чорноострівської селищної ради, яка посіла І місце у обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Науковий керівник – Войтюк Людмила Станіславівна.

16:44 26.12.2023

ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат в рамках програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом»

18 грудня, в рамках загальноукраїнської програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом», на базі Грузевицького ліцею відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат закладів освіти Чорноострівської громади.

14:53 19.12.2023