З Днем Юриста!

8 жовтня вітають тих, чия робота пов'язана з правозахисною діяльністю. День юриста України об'єднує адвокатів, нотаріусів, працівників судочинства, органів місцевого самоврядування – всіх, хто вибрав юридичну освіту і захищає права і свободи громадян.

12:57 06.10.2017

"Осінній день нам свят приніс багато"

28 вересня з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти в клубі Чорноострівського ПАЛ відбувся святковий концерт. Яскравими номерами вітали шановну публіку вихованці та педагоги Чорноострівської дитячої музичної школи, творчі колективи навчальних закладів громади.

09:28 03.10.2017

Про обрання старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради

24.07.2017 року на сесії Чорноострівської селищної ради за результатами позачергових виборів старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради оголошено про обрання старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради Майданіч Тамілу Миколаївну.

14:21 26.07.2017