І знову в Чорноострівській громаді ювіляри

Так своє 90-річчя відзначили жительки громади Тамара Феодосіївна Рибчинська із смт. Чорний Острів, Ганна Максимівна Вілінчук із с. Бережанка, Олена Францівна Шкваровська із с. Мар’янівка, Євгенія Гнатівна Шаран із с. Мартинівка, Надія Василівна Панасюк  із с. Мар’янівка.

19:26 03.07.2020

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

…Пам’ять людська немає кордонів і меж! Через десятиліття зі спогадів наших дідів та бабусь, очевидців, солдат приходять до нас розповіді про найстрашнішу і найжорстокішу в історії України війну. Війну не на життя, а на смерть, війну в якій фашистська армада несла Україні довічне рабство або повне знищення нації.

14:06 22.06.2020

На сторожі здоров’я людини

«Вся надія на вас, лікарю!..» – ці слова нам дуже знайомі, бо так  часто життя людини залежить цілком від лікарського втручання, рук  і дій. І у словах цих немає жодного перебільшення. З надією і вірою йдуть до лікарів, а ті роблять усе можливе і не можливе, щоб вилікувати, зменшити  страждання хворого. Ну, хіба це не шляхетно – допомагати!

13:41 22.06.2020

«Медицина дружня до людей громади»

Хто з нас сьогодні не хворіє? Напевне таких людей дуже мало. Сьогодення кидає справжні виклики. Сьогодні бути здоровим – це справжній квест. Дорогі ліки, відсутність сучасного обладнання та кваліфікованих працівників стають вже національною загрозою. Зустріти справжнього лікаря чуйного, дбайливого та ще й безкорисливого це рідкість. Тому в Чорному Острові фахівці медичних установ працюють під девізом: «Медицина дружня до людей».

14:46 03.06.2020

Вітаємо переможців конкурсу малюнків  «Розмалюй своє дитинство»

Вітаємо переможців конкурсу малюнків «Розмалюй своє дитинство»

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято любові та радості. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

15:38 02.06.2020