Оголошення

Державна соціальна допомога на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку

Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що 29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд. Внесеними змінами запроваджено новий вид допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

12:35:18 17.09.2020

Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що з 01 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» порядок та умови реалізації у 2020-2021 роках, якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»».

10:40:37 10.09.2020

Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве самоврядування - звернення АМУ

На розгляді у Верховній Раді України перебуває проект Постанови №3693 від 18.06.2020 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь".

16:23:09 09.09.2020

Шановні мешканці села Вовча Гора!

Просимо Вас терміново укласти договори на послуги із централізованого водопостачання із КП «Рембуд», так як комунальне підприємство несе збитки через використання електроенергії, сплату податків і зборів, проведення поточних ремонтів насосного обладнання і водонапірної башти та ін.

21:49:45 02.09.2020

Шановні жителі Чорноострівської громади!

Реєстрація і зняття з реєстрації місця проживання  з 25.08.202 року по 11.09.2020  року здійснюватися не буде, у зв’язку з щорічною основною відпусткою інспектора-паспортиста

23:12:46 21.08.2020