Шановні мешканці смт Чорний Острів та с. Вовча Гора!

За інформацією Хмельницького РЕМ, завтра, 04.12.2020 року в період з 10 год. до 16 год. буде припинено подачу електроенергії терміном на 1-2 години в зв’язку із плановим технічним обслуговуванням трансформаторних підстанцій.

15:40:28 03.12.2020

До уваги мешканців громади, які проживають в не газифікованих багатоквартирних будинках!

Управління Держенергонагляду у Хмельницькій області повідомляє, що відповідно до підпункту 2.1.2. пункту 2 Порядку застосування тарифів на електроенергію (надалі - Порядок), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23.04.2012 №498, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.04.2012 за №599/20912, населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, відпуск електричної енергії проводиться за тарифом, установленим для населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками. Також, звертаємо Вашу увагу на те, що до багатоквартирних будинків належать житлові будинки з трьома та більше квартирами, а також спарені або зблоковані житлові будинки з трьома та більше квартирами, окрім гуртожитків, готелів, туристичних баз, таборів, будинків відпочинку, відокремлених житлових будинків садибного типу (міських, позаміських, сільських), вілл, дач, будинків для персоналу лісового господарства, літніх будинків для тимчасового проживання, садових будинків. Згідно Порядку, відповідний тариф для зазначеної категорії має застосовуватись з наступного розрахункового періоду після складання Державною інспекцією енергетичного нагляду України відповідного акту підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання. Зацікавлених осіб просимо звертатися до виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради  за адресою: смт Чорний Острів вул.. Незалежності, 13.

12:09:21 03.12.2020