ХХХІІ літні Олімпійські ігри 2021 року пройдуть у Токіо

Запрошуємо жителів громади взяти участь у Вікторині знавців олімпійського  руху на тему «Японія – країна чудових олімпійських традицій», яка присвячується ХХХІІ літнім Олімпійським іграм 2021  року, які пройдуть у столиці Японії м.Токіо.

13:38:40 16.04.2021

Статус безробітного через додаток «Дія»: покрокова інструкція

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно. Онлайн-портал «Дія» надає можливість спростити процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю.

18:11:31 14.04.2021

Міграційна служба інформує!

Графік роботи Міграційної служби області не змінюється, адміністративні послуги громадянам будуть надаватись за умови дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

10:06:44 09.04.2021

Шановні мешканці с. Вовча Гора, с. Вовча Гора вул. Артилерійська, с. Мар'янівка вул. Лозова, вул. Загребельна, с. Мар’янівка: вул. Центральна, вул. Вишнева!

За інформацією Хмельницького РЕМ, завтра, 07.04.2021 року в період з 10 год. до 16/17 год. буде припинено подачу електроенергії!

15:39:46 06.04.2021