Інформація по роботі оперативного штабу та волонтерського руху в Чорноострівській селищній раді станом на 22.03.2022р

Дата: 22.03.2022 16:06

Фото без опису1. Рішенням виконавчого комітету від 25.02.2022 року затверджено Оперативний штаб з проведення заходів та мінімізації можливих наслідків на території Чорноострівської територіальної громади внаслідок вторгнення РФ в Україну.

2. Організована робота селищної ради в режимі 7/24.

3. Утворено добровольче формування Чорноострівської ОТГ, до складу якої увійшло понад 700 добровольців.

4. Рішенням позачергової сесії селищної ради від 05.03.2022 року № 2 затверджена програма « Про забезпечення добровольчого формування Чорноострівської тер громади на 2022р»:

- з видатків селищного бюджету виділено 2,0 міл грн., які спрямовані на придбання ГММ, бронежилетів, рацій тощо.

- прийняті заходи по забезпеченню діяльності добровольчого формування в період воєнного стану.

5. В громаді тимчасово проживає 577 переселенців:

- на 20 ліжко-місць оснащене приміщення Чорноострівського НВК для осіб, які мають потребу ночувати 1-2 ночі. Забезпечено одноразове харчування /обід /;

- на базі Аграрного ліцею створені умови для проживання 70 осіб, які потребують тривалого проживання. Середня щоденна завантаженість складає 44 осіб;

- за попереднім доручення селищного голови проведено інвентаризацію житла в старостатах, для узгодження з власниками для проживання переселенців. В окремих будинках сіл громади проживає 523 осіб.

6. Організована дієва робота територіального центру:

- залучається одяг, взуття, білизну, матраци, ковдри тощо;

- з поношеного одягу ріжуть стрічки для плетіння маскувальних сіток;

- обслуговують літніх та одиноких. Доставляють безкоштовну їжу залучено від благодійних фондів, мешканців громади.

7. Старостати розгорнули активну волонтерську діяльність – плетуть маскувальних сітки, ліплять вареники, готують консервацію тривалого використання, збирають і передають допомогу в міста де їдуть військові дії.

8. Активно до роботи долучились депутати селищної ради:

- готують їжу для блокпостів, переселенців;

- сприяють у поселенні переселенців в домівках жителів громади та допомагають в їх харчуванню.

9. Громадо тісно співпрацює в в/ч А3013:

- прийнята Програма про співпрацю, на реалізацію якої передбачено 300,0 тис грн. на потреби визначені частиною;

- систематично надається допомога продуктами харчування, цигарками, шкарпетками, миючими.

- працівниками селищної ради зібрані кошти – одноденний заробіток за які придбанні для в/ч в тому числі 1 телевізор та 2 стабілізатора напруги.

10. Двічі виконавчим комітетом Чорноострівської селищної ради завезено матеріальної допомоги батальйону територіальної оборони м. Старокостянтиніва.

11. Учні навчальних закладів та діти-переселенці підключені до Всеукраїнського онлайн-розкладу для учнів 1–11-х класів під час воєнного стану. З понеділка, 14 березня 2022 року, в усіх шкілах громади відновлено освітній процес, який проходитиме з використанням технологій дистанційного навчання.

12. Також, дітки-переселенці можуть у вільний від навчання час, відвідувати Центральну бібліотеку Чорноострівської селищної ради де організовані читання книжок, показ фільмів та мультфільмів, приймають участь у виготовлені маскувальних сіток тощо.

13. Облаштовано місце для плетіння маскувальних сіток в приміщенні селищної ради, де працівники в обідній час, та вільний від роботи час допомагають у її виготовлені.