У Чорний Острів завітав кінний театр «Козацький герць»

На святкування 655-річниці першої згадки про Чорний Острів, 465-річниці надання Магдебурзького права та Всеукраїнського фестивалю мистецтва та ремесел  у Чорний Острів завітав кінний театр «Козацький герць» з міста Старокостянтинова. Дорогі гості та жителі Чорноострівської громади, запрошуємо вас отримати незабутні враження та море позитиву, відвідати показові виступи з можливістю катання на конях, які проходитимуть на стадіоні смт. Чорний Острів 10 липня з 10.00 години.

13:32:38 09.07.2021

Шановні Землекористувачі!

Виконком Чорноострівської селищної ради повідомляє, що Вам необхідно сплатити  земельний податок за 2021 рік

14:37:37 07.07.2021

До уваги керівників підприємств усіх форм власності та мешканців громади!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що 10-11 липня 2021 року в Чорноострівській об’єднаній територіальній громаді заплановано проведення Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва та ремесел «Чорноострівський ярмарок» та 05-11 липня заходи із святкування 655-ї річниці заснування адміністративного центру громади - селища Чорний Острів. Запрошуємо Вас долучитися до святкування Дня селища.

15:44:29 01.07.2021

Результати конкурсу

18 червня 2021 року  відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорноострівської селищної ради.

11:48:57 23.06.2021

Подяка Чорноострівського селищного голови за неоціненний подарунок!

Висловлюю щирі слова подяки директору ВПУ №25 м. Хмельницький Загіці Олені Олегівні за неоціненний подарунок – монументально-художнє панно до 655-річниці з часу першої писемної згадки про Чорний Острів та 465-річниці від надання містечку Магдебурзького права. Майстрам виробничого навчання Правурі В’ячеславу Ігоровичу, Ткачук Нелі Миколаївні, Тарасюк Іванні Іванівні, Фурман Лілії Анатоліївні, Шалі Любові Анатоліївні та учням професії «Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» ВПУ №25 м. Хмельницький за ваш талант, завдяки якому наше селище отримало нову локацію, яка стала візитівкою серця Чорноострівської громади - Площі Магдебурзького права, а історія , яку пензлем перенесли з минулого у сьогодення, зачаровує та збагачує внутрішній світ кожного.

17:17:33 16.06.2021