Оголошення

Шановні мешканці с. Вовча Гора, с. Вовча Гора вул. Артилерійська, с. Мар'янівка вул. Лозова, вул. Загребельна, с. Мар’янівка: вул. Центральна, вул. Вишнева!

За інформацією Хмельницького РЕМ, завтра, 07.04.2021 року в період з 10 год. до 16/17 год. буде припинено подачу електроенергії!

15:39:46 06.04.2021

Молодь на ринку праці Хмельниччини

Служба зайнятості Хмельниччини активно сприяє молоді обрати професію, щоб реалізуватися в професійному плані та зайняти свою нішу на ринку праці.

12:03:53 05.04.2021

Зустріч з працівниками ГУ ДПС у Хмельницькій області

Виконком Чорноострівської селищної ради повідомляє, що з метою забезпечення повноти та своєчасності справляння податку на доходи фізичних осіб та для налагодження партнерських відносин з платниками податків та створення сприятливих умов для платників податків, запрошуємо  Вас взяти участь у робочій зустрічі з працівниками ГУ ДПС у Хмельницькій області, яка відбудеться в приміщенні Чорноострівської ради 15.04. 2021 року об 11 годині, де буде проведено роз’яснювальну роботу та прийняття декларацій, щодо декларування доходів громадянами отриманих у 2020 році від:

10:30:41 01.04.2021

Відео «Як правильно укласти договір оренди землі та внести до нього зміни»

Із цього відео дізнаєтеся, що таке договір оренди землі, як відбувається укладення договору щодо оренди земель з приватної, державної та комунальної власності, що має містити договір оренди землі, як вносити в нього зміни тощо.

10:55:51 30.03.2021

Інформація про порядок функціонування телефону «гарячої лінії», та електронну поштову адресу в Хмельницькій обласній прокуратурі

Законом України “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII внесено зміни та доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

14:14:46 29.03.2021