Оголошення

Шановні мешканці с. Захарівці, с. Крачки, с. Ляпинці, с. Грузевиця, с. Вовча Гора ( вул. Бузька, вул. Висотна, вул. Зарічна, вул. Івана Франка, вул. Нова, вул. Паркова, вул. Шевченка)!

За інформацією Хмельницького РЕМ, завтра, 21.05.2021 року в період з 10.30 год. до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії!

14:28:42 20.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

21.05.2021 р. о 10.00 год відбудеться зустріч із начальником ДПІ у м. Хмельницький ГУ ДПС у Хмельницькій області Анатолієм ЩЕПАНСЬКИМ та головним державним ревізійним інспектором відділу адміністрування акцизного податку, контролю за обігом марки акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Хмельницькій області Лесею БОЙЦОВОЮ з питань декларування акцизного податку, недопущення випадків без ліцензійної торгівлі.

13:10:46 20.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Відновлюється прийом громадян спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та буде здійснюватись щочетверга з 09.00 год. до 13.00. год. смт. Чорний Острів, провулок Вовчогоранський 3. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради.

16:24:01 05.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з початком вакцинальної компанії від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прохання до всіх бажаючих зробити щеплення.

14:48:04 27.04.2021

Висловлюємо подяку!

Чорноострівська селищна рада в особі селищного голови Дзіся Михайла Семеновича висловлює глибоку вдячність за безкорисну допомогу нашій громаді Благодійному фонду Сергія Лабазюка «Ми Поруч» та партії «За майбутнє», ПП «За конкретні справи», ДП «Проскурівське лісове господарство», ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», ФОП Чубку І.В., ФОП Бойчуку О.В.

17:31:57 23.04.2021

Паспорт у смартфоні: як скористатися цифровими документами у службі зайнятості

З 15 квітня стало можливим використання цифрових документів, які є в мобільному застосунку Дія під час реєстрації та відвідування центрів зайнятості/філій Хмельницької обласної служби зайнятості.

14:22:41 22.04.2021

Шановні жителі громади, батьки, педагогічні працівники закладів освіти!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 із змінами,  на  територіях, що відносяться до червоного рівня епідемічної небезпеки заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів.

14:36:06 20.04.2021