Даємо назву старовинному парку на Вовчій Горі

Дата: 10.09.2021 15:58

Фото без описуРяд великих  маєтків на Поділлі  належали родині відомих поміщиків Пшездецьких. Серед них було село Вовча Гора, яке знаходилось поблизу родового маєтку в Чорному Острові.

Маєток мав парк, оточений парканом з кованного заліза. До наших днів дійшли лише кілька стовбців паркану. Ще й досі в ньому збереглись п’ять велетенських старовинних двохсотлітніх лип, ряд рідкісних хвойних дерев, які є свідками минулої величі палацу.

В наступному році планується реконструкція парку. Використовуючи ландшафтне розміщення парку, архітектурні та історичні об’єкти – пам’ятки ми прагнемо створити єдину ландшафтно-відпочинкову зону, де як місцеві жителі так і гості громади зможуть не тільки відпочити а й помилуватись мальовничими краєвидами навколишніх сіл, полів та річок Південного Бугу та Мшанця, прогулятись звивистими алеями парку Вовчої Гори та відчути подих історії, неповторну красу Поділля.

Просимо всіх небайдужих до історії та сьогодення нашого містечка долучитись до вибору назви парку.

Просимо ваші пропозиції подавати в відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради.

Контактна особа Анатолій 097 865 72 30