Чорноострівська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення про проведення аукціону на право оренди – частини нежитлового приміщення на першому поверсі адміністративної будівлі площею 4,3 кв.м, за адресою: смт Чорний Острів, вул. Незалежності, 13

Дата: 29.10.2021 16:03
Кількість переглядів: 781

Фото без описуОголошення про проведення аукціону на право оренди – частини нежитлового приміщення на першому поверсі адміністративної будівлі площею 4,3 кв.м, за адресою: смт Чорний Острів, вул. Незалежності, 13

 

1. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

1.1. Інформація про Орендодавця (найменування, його місцезнаходження і контактні дані):

Чорноострівська селищна рада Хмельницької області, код ЄДРПОУ 04403901, смт Чорний Острів, вул. Незалежності, 13, тел. (038-2) 62-21-41, електронна адреса: https://chornoostrivska-otg.gov.ua/ .

1.2. Інформація про балансоутримувача (найменування, його місцезнаходження і контактні дані):

Чорноострівська селищна рада Хмельницької області, код ЄДРПОУ 04403901, смт Чорний Острів, вул. Незалежності, 13, тел. (038-2) 62-21-41, електронна адреса: https://chornoostrivska-otg.gov.ua/ .

2. Інформація про об’єкт оренди: 

2.1. Загальна інформація: Адміністративна будівля розташована в центрі населеного пункту (вул. Незалежності 13, смт Чорний Острів), має окремий підхід до вікна (металева основа, із бетонним покриттям). Адміністративна будівля має загальну сигналізацію, попасти в приміщення можна тільки через центральний вхід, що підвищує рівень безпеки.

Об’єкт оренди в податковій заставі не перебуває та під арештом не знаходиться.

2.2. Ринкова вартість об’єкта оренди станом на 28.10.2021 становить 50 310,00 грн.

2.3. Тип об’єкта: нерухоме майно.

2.4. Пропонований строк оренди – 5 років 00 місяців.

2.5. Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації - відсутні.

2.6. Фотографічне зображення об’єкта - додається. План - схема - додається.

2.7. Місцезнаходження об’єкта – Хмельницька область, смт. Чорний Острів,  вул. Незалежності, буд. 13.

2.8. Характеристика об’єкта оренди: частина нежитлового приміщення розташованої в центрі населеного пункту (смт Чорний Острів), має окремий підхід до вікна (металева основа, із бетонним покриттям). площею 4,3 кв.м.

2.9. Технічний стан об’єкта: задовільний. Потужність електромережі 17кВт. Мережі водопостачання, водовідведення відсутні, мережі газопостачання в приміщенні присутні.

2.10. Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини.

2.11. Інформація про відшкодування витрат – орендар бере участь у витратах Балансоутимувача на утримання орендованого нерухомого майна та наданих комунальних послуг: прибирання місць загального користування та прибудинкової території, вивіз сміття, освітлення місць загального користування, технічне обслуговування та поточний ремонт електричних мереж, відшкодовує спожиту електроенергію, реактивну електроенергію та земельний податок.

2.12. Умови оренди майна:

1) Стартова орендна плата для всіх видів аукціонів:

для першого аукціону (згідно розрахунку додаток 1) – 503,10 грн. без ПДВ;

для аукціону із зниженням стартової ціни – 251,55 грн. без ПДВ;

для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 251,55 грн. без ПДВ.

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється згідно з чинним законодавством та в повному обсязі спрямовується Орендарем на рахунок балансоутримувача.

Індексація орендної плати – розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць.

2) Строк оренди: 5 років 00 місяців.

3) Здійснення невід’ємних поліпшень можливо на підставі рішення Орендодавця за наявності письмової згоди балансоутримувача.

4) Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

2.13. Додаткові умови оренди: компенсація орендарем витрат, пов’язаних з проведенням переоцінки (оцінки) об’єкта оренди.

2.14. Цільове призначення об’єкта оренди – майно може бути використане для розміщення терміналу самообслуговування громадян (банкомату).

2.15. Суборенда майна: суборенда об’єкта не дозволяється.

2.16. Контактні дані працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди:

Від орендодавця/балансоутримувача: Білий Вадим Михайлович, +380680293191

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 8.30 до 17.15 за місцезнаходженням об’єкта: смт Чорний Острів, вул. Незалежності, буд 13.

Заяви на огляд приймаються на електронну пошту:      chorost@ukr.net

3. Інформація про аукціон.

3.1. Спосіб проведення аукціону: електронний аукціон на право оренди, за результатами якого буде укладений договір оренди з переможцем аукціону.

3.2. Дата та час проведення першого аукціону:

Електронний аукціон починається автоматично в час та дату, які визначені в оголошенні про проведення аукціону в електронній торговій системі.

3.3. Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

4. Інформація про умови, на яких проводиться аукціон.

4.1. Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону становить - 1%.

для першого аукціону – 5,03 грн. без ПДВ;

аукціону із зниженням стартової ціни – 2,52 грн. без ПДВ;

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 2,52 грн. без ПДВ.

4.2. Розмір гарантійного внеску: – 3000,00 грн без ПДВ;

4.3.Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачує реєстраційний та гарантійний внески для набуття статусу учасника. Розмір реєстраційного внеску: 600,00 грн.

4.4. Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 99.

4.5. При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій – найвища цінова пропозиція за результатами електронного аукціону.

Після проведення аукціону орендодавцем буде здійснено кваліфікацію переможця, тобто перевірку наданих останнім документів, які вимагаються умовами даного оголошення. У випадку надання неповного пакету документів або ненадання документів, орендодавець має право дискваліфікувати такого учасника-переможця виключно у відповідності до умов Регламенту.  

5. Додаткова інформація

5.1. Найменування організатора аукціону – Чорноострівська селищна рада Хмельницької області, смт Чорний Острів, вул. Незалежності, 13. Часи роботи: з 8.30 до 17.15 (крім вихідних), у п’ятницю – з 8.00 до 16.15, обідня перерва з 13.00 до 13.30.

Телефон для довідок (038-2) 62-21-41.

Адреса електронної пошти: chorost@ukr.net

ПІБ контактної особи: Білий Вадим Михайлович, тел. +380680293191,

5.2. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням:

https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

5.3. Реквізити казначейських рахунків для перерахування реєстраційного внеску оператором електронного майданчику в національній валюті:

Реєстраційний внесок:

Отримувач: Чорноострівська селищна рада рахунок у ДКСУ в м. Києві, смт Чорний Острів

ЄДРПОУ 04403901

р/р UA 608201720314271051203033577

Призначення платежу: 25010300, реєстраційний внесок за об’єкт оренди (вул. Незалежності, 13)

6. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Період між аукціонами:

- аукціон – аукціон зі зниженням стартової ціни: 20-35 днів;

- аукціон із зниження стартової ціни – аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20- 35 днів.

Аукціон буде проведений в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор).

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://sale.birzha.km.ua/

7. Проект договору оренди (відповідно до затвердженого відповідною постановою Кабінету Міністрів Україні) додається.

 

Секретар ради                                                                    Олена МОРОЗ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь