Запрошуємо вас прийняти участь у обговоренні назви Парку.

Дата: 27.07.2021 10:32

Шановні   мешканці  громади !

Посилення прав та можливостей громад, збереження та розвитку інфраструктури, будівництва  соціальних об’єктів, створення робочих місць, саме ці можливості отримали громади завдяки впровадженню в Україні територіальної реформи. Кожна громада самостійно вивчає свої спроможності, наповнює місцевий бюджет на намагається раціонально його використати.

Також, однією з важливих складових є збереження  та відродження історичних цінностей, пам’яток,  земельних та територіальних угідь.

За останні роки і нашою громадою проведені ряд заходів для відродження культурної спадщини. Виготовлена проектно-кошторисна документація для проведення реконструкції Палацу першої половини ХIХ століття та Ратуші – заїжджого двору. Наступним кроком, який можливо реалізувати за рахунок інвестиційного проекту – це створення парку в с. Вовча Гора.

Думаємо, що кожний мешканець нашої громади хотів би долучитися до відновлення, створення, будівництва об’єктів громади, як частинки нашої  України.

Очікуємо ваших пропозицій щодо назви парку на  офіційному сайті селищної ради або в інший зручний для вас спосіб.

Дякуємо за вашу небайдужість у впровадженні нових ідей для розвитку громади.

З повагою,

селищний голова                                           Михайло ДЗІСЬ