До уваги мешканців села Ставчинці!

Відповідно до рішення виконкому №3 від 19.05.2020 року затверджено тариф на послуги централізованого водопостачання  для населення  та організацій с.Ставчинці, а саме:

15:00:07 19.05.2020

До уваги мешканців села Вовча Гора (вул. Артилерійська, Осташковецьке шосе, Березникова, Підгірна, Лісова)!

Відповідно до рішення виконкому №1 від 19.05.2020 року затверджено тариф на послуги централізованого водопостачання  для населення  та організацій с.Вовча Гора(вул. Артилерійська, Осташковецьке шосе, Березникова, Підгірна, Лісова), а саме:

14:59:06 19.05.2020

До уваги мешканців села Вовча Гора (вул. Нова, І.Франка, Шевченка, Зарічна, Висотна, Бузька)!

Відповідно до рішення виконкому №2 від 19.05.2020 року затверджено тариф на послуги централізованого водопостачання  для населення  та організацій с.Вовча Гора(вул. Нова, І.Франка, Шевченка, Зарічна, Висотна, Бузька), а саме:

14:56:11 19.05.2020

До уваги керівників агроформувань та пасічників!

З метою попередження виникнення соціальної напруги серед населення під час застосування пестицидів та агрохімікатів на сільськогосподарських угіддях, охорони бджіл, виробництва, заготівлі та переробки безпечних продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, інших видів запилювальної флори, створення умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом та запобігання матеріальних збитків, як власників пасік від загибелі бджіл, так і агропідприємств від штрафних санкцій, судових витрат та матеріальних компенсацій, інформуємо про необхідність дотримання основних вимог при застосуванні агрохімікатів та мінеральних добрив.

12:20:24 19.05.2020

УВАГА! ФІЗИЧНІ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦІ!

22.04.2020 року  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця. Така виплата передбачена на період карантину та на один місяць після дати його відміни. Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10-и річного віку (включно) з місяця звернення і виплачується щомісячно за повний місяць.

12:11:12 07.05.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

15:31:34 06.05.2020

Шановні мешканці села Ставчинці!

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Чорноострівська селищна рада оприлюднює проект рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання в селі Ставчинці Чорноострівської селищної ради»

16:24:11 30.04.2020