Контакти безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110 ГО «Донбас  СОС»

Для надання консультаційних послуг інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та  Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

13:25:46 10.02.2020

Малим та середнім підприємцям

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5,7 та 9% річних за кредитами у гривні. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» (далі –Закон) від 14.01.2020р. №436-IX.

10:22:31 31.01.2020

Флешмоб "МОСТИ ЄДНАННЯ"

На виконання Указу Президента України "Про День Соборності України", з метою належного відзначення в області 101-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки оголошується флешмоб під назвою "Мости єднання", що полягає у поширенні у соціальних мережах фото жителів в національному одязі під хештегом #мости_єднання

09:54:54 16.01.2020