Призов у 2018 році на строкову військову службу

Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ № 33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

10:18 22.02.2018

«Із неба Душі сяють заклинально»

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем та вдячність  за все, що вони повстали проти тиранії та свавілля. Вони загинули за Україну, за майбутнє, за щасливі посмішки наших дітей! В смт. Чорний Острів відбувся мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Із неба Душі сяють заклинально». Жителі та гості громади  схилили голови перед світлою пам'яттю Героїв Небесної Сотні та наших земляків воїнів, які загинули у зоні АТО, віддавши власне  життя за Україну та її майбутнє Олександра Пасічника, Олександра Попова, Ігоря Мельника, Богдана Ліщинського, Ярослава Костишина.

12:37 21.02.2018

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни та локальних війн на території інших держав. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

12:16 16.02.2018

Обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи»

13 лютого на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках педагогічної практики слухачів курсів директорів  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів ХОІППО  відбувся обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи». У семінарі взяло участь 14 директорів  області та викладачі кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО – Бенеда Т.І. та Орловська Н.М.

15:35 15.02.2018

«Безкраї обрії мистецтва»

8 та 9 лютого в приміщенні Чорноострівського НВК відбувся  огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів освіти Чорноострівської селищної ради «Безкраї обрії мистецтва». В заході взяло участь 10 загальноосвітніх шкіл громади.

11:20 14.02.2018