Дата: від до Скинути

30 серпня, напередодні довгоочікуваного освітянами Дня знань, в приміщенні актового залу Чорноострівського ПАЛ, відбулася серпнева конференція педагогічних працівників під назвою «Управління освітою в умовах запровадження Концепції Нової української школи та особливості організації навчально-виховного процесу в новому 2017-2018 навчальному році».

10:11 01.09.2017

Серпень місяць багатий на свята у Рідкодубському старостинському окрузі Чорноострівської селищної ради

26 серпня у селі Рідкодуби було відзначено 435-у річницю села. В сільському Будинку Культури зібралися мешканці села та гості. До виступу запрошені голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович, перший заступник  голови Мельник Світлана Василівна,  староста Рідкодубського старостинського округу Майданіч Таміла Миколаївна, помічник народного депутата Сергія Лабазюка Тенюх Галина Миколаївна. Почесними грамотами Чорноострівської селищної ради, подяками старости та подарунками були відзначені колективи, працівники та громадяни села Рідкодуби. До уваги гостей була представлена концертна програма, учасниками якої були учні школи, народний гурт «Калина» СБК с.Рідкодуби (керівник Майданіч В.В.), гурт польської народної пісні «Розмарин» та багато інших. Після концерту гості пригощалися короваєм від ТОВ «ГЕРРОМ Інвест-Україна» та різними смаколиками від колективів школи, дитячого садочка, ФАПу та ін.. Закінчилося свято дискотекою біля Будинку Культури.

17:16 30.08.2017

Небо синє, лани золоті!

23 серпня  в нашій громаді   відбулося   одне з найпатріотичніших свят нашої держави  – День Державного  Прапора України.  В  церемонії  урочистого підняття  національного стяга взяли участь голова Чорноострівської селищної ради,  почесні громадяни громади, учасники АТО, військовослужбовці  військової частини А 3013, представники громадськості,  комунальних закладів громади, учні та вихованці навчальних закладів. Після урочистостей учасники зібрання, на чолі з селищним головою, поклали квіти до могил загиблих воїнів АТО.

15:07 23.08.2017

19 серпня 2017 року було проведено свято – День села Лапківці. Зійшлись майже усі жителі села. Традиційно, біля сільського клубу, отець Михайло посвятив кошики з яблуками, далі урочистості розгорнулися у сільському Будинку Культури, де лапківчан зі святом привітали голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович та староста Рідкодубського старостинського округу Майданіч Таміла Миколаївна. Почесними грамотами Чорноострівської селищної ради, подяками старости та подарунками були відзначені колективи, працівники та громадяни села Лапківці. У розвальній програмі продемонстрували свою акторську майстерність та звеселили присутніх завідуюча сільським клубом Бойчук Ніна Леонідівна та завідувач ФАПом Садовець Сергій Володимирович. Святкові вітання та концертні номери лунали від дітей, народного фольклорного гурту «Калина» СБК с.Рідкодуби (керівник Майданіч В.В.). Завершило свято частування усіх присутніх на Дні села Лапківці короваєм від фермерів-одноосібників.

17:01 22.08.2017

З новими враженнями з Острога!

17 серпня, напередодні нового навчального року, педагогічні працівники навчальних закладів Чорноострівської селищної ради, завдяки подарунковому сертифікату народного депутата України Сергія Лабазюка, відвідали старовинне місто Остріг, яке вразило освітян насиченою історією та унікальними пам’ятками архітектури. Острозька академія, краєзнавчий музей, що знаходиться в стінах замку князів Острозьких з історичними і художнім відділами, Музей книги та друкарства – все це неабияк вразило учасників поїздки та залишило приємні згадки про одне з найнеймовірніших міст України, яке по праву вважається гордістю духовної, культурної та мистецької спадщини нашого народу.

15:45 19.08.2017

Навчати готові!

Відповідно до розпорядження Чорноострівського селищного голови № 167/2017-р від 26 липня 2017 року «Про підготовку навчальних закладів Чорноострівської селищної ради до нового 2017-2018 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період» відбувся об’їзд навчальних закладів громади. Комісія за участі представників Держпродспоживслужби та Хмельницького міського управління ГУДСНС оглянула приміщення та території закладів, харчоблоки та технічні приміщення. В цілому усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади громади відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

14:40 18.08.2017

Про обрання старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради

24.07.2017 року на сесії Чорноострівської селищної ради за результатами позачергових виборів старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради оголошено про обрання старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради Майданіч Тамілу Миколаївну.

14:21 26.07.2017

16 липня – День Бухгалтера України!!!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом – Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлюють  подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.

13:15 14.07.2017