Серпень місяць багатий на свята у Рідкодубському старостинському окрузі Чорноострівської селищної ради

Дата: 22.08.2017 17:01

19 серпня 2017 року було проведено свято – День села Лапківці. Зійшлись майже усі жителі села. Традиційно, біля сільського клубу, отець Михайло посвятив кошики з яблуками, далі урочистості розгорнулися у сільському Будинку Культури, де лапківчан зі святом привітали голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович та староста Рідкодубського старостинського округу Майданіч Таміла Миколаївна. Почесними грамотами Чорноострівської селищної ради, подяками старости та подарунками були відзначені колективи, працівники та громадяни села Лапківці. У розвальній програмі продемонстрували свою акторську майстерність та звеселили присутніх завідуюча сільським клубом Бойчук Ніна Леонідівна та завідувач ФАПом Садовець Сергій Володимирович. Святкові вітання та концертні номери лунали від дітей, народного фольклорного гурту «Калина» СБК с.Рідкодуби (керівник Майданіч В.В.). Завершило свято частування усіх присутніх на Дні села Лапківці короваєм від фермерів-одноосібників.