Івана Купала

Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят. Відзначають Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня.

13:08 07.07.2017

До уваги керівників підприємств усіх форм власності та мешканців громади!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що 8 липня 2017 року в Чорноострівській об’єднаній територіальній громаді заплановано заходи із святкування 651-ї річниці заснування адміністративного центру громади - селища Чорний Острів. Запрошуємо Вас долучитися до святкування Дня селища.

14:26 26.06.2017

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства. Невже ми забули про це?

10:36 22.06.2017

Завершеня роботи пришкільних таборів

15  червня завершили свою роботу  три пришкільні табори відпочинку, що працювали на базі навчальних закладів Чорноострівської селищної ради: Чорноострівського НВК – табір «Сонечко», Захаровецької ЗОШ І-ІІ ступенів - табір «Веселка» та Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів - табір «Країна здоров’я».  Протягом   15 днів 255 учнів громади мали змогу цікаво, змістовно, корисно та весело відпочити.  Робота в таборі була спланована таким чином, аби жодна дитина не залишилася поза увагою, набралася сил та натхнення  на новий навчальний рік.

10:32 16.06.2017

Випуски ДНЗ громади

«Нарешті… Перший етап пройдено», – з полегшенням зітхають матусі після випускних у дитячих садочках, які відбулися в нашій громаді з 30 травня по 1 червня. 98 вчорашніх 5-6(7)-річних дівчаток та хлопчиків – дошкільнят старших груп, уже скоро стануть першачками.

14:32 02.06.2017