З новими враженнями з Острога!

Дата: 19.08.2017 15:45

17 серпня, напередодні нового навчального року, педагогічні працівники навчальних закладів Чорноострівської селищної ради, завдяки подарунковому сертифікату народного депутата України Сергія Лабазюка, відвідали старовинне місто Остріг, яке вразило освітян насиченою історією та унікальними пам’ятками архітектури. Острозька академія, краєзнавчий музей, що знаходиться в стінах замку князів Острозьких з історичними і художнім відділами, Музей книги та друкарства – все це неабияк вразило учасників поїздки та залишило приємні згадки про одне з найнеймовірніших міст України, яке по праву вважається гордістю духовної, культурної та мистецької спадщини нашого народу.