Серпень місяць багатий на свята у Рідкодубському старостинському окрузі Чорноострівської селищної ради

Дата: 30.08.2017 17:16

Фото без опису26 серпня у селі Рідкодуби було відзначено 435-у річницю села. В сільському Будинку Культури зібралися мешканці села та гості. До виступу запрошені голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович, перший заступник  голови Мельник Світлана Василівна,  староста Рідкодубського старостинського округу Майданіч Таміла Миколаївна, помічник народного депутата Сергія Лабазюка Тенюх Галина Миколаївна. Почесними грамотами Чорноострівської селищної ради, подяками старости та подарунками були відзначені колективи, працівники та громадяни села Рідкодуби. До уваги гостей була представлена концертна програма, учасниками якої були учні школи, народний гурт «Калина» СБК с.Рідкодуби (керівник Майданіч В.В.), гурт польської народної пісні «Розмарин» та багато інших. Після концерту гості пригощалися короваєм від ТОВ «ГЕРРОМ Інвест-Україна» та різними смаколиками від колективів школи, дитячого садочка, ФАПу та ін.. Закінчилося свято дискотекою біля Будинку Культури.