«Із неба Душі сяють заклинально»

Дата: 21.02.2018 12:37

Фото без описуНебесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем та вдячність  за все, що вони повстали проти тиранії та свавілля. Вони загинули за Україну, за майбутнє, за щасливі посмішки наших дітей! В смт. Чорний Острів відбувся мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Із неба Душі сяють заклинально». Жителі та гості громади  схилили голови перед світлою пам'яттю Героїв Небесної Сотні та наших земляків воїнів, які загинули у зоні АТО, віддавши власне  життя за Україну та її майбутнє Олександра Пасічника, Олександра Попова, Ігоря Мельника, Богдана Ліщинського, Ярослава Костишина.

Зі словами пам’яті та великої дяки справжнім героям звернувся Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

Спільний молебен за загиблими провели настоятель Преображенської церкви отець  Віталій, настоятель храму святого Андрія Первозванного української греко-католицької церкви отець Роман, настоятель римо-католицького костелу Успіння Богоматері отець Віктор.

До підніжжя пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні та захисникам України» лягли квіти від депутатів, виконавчого комітету, установ Чорноострівської селищної ради, Народного депутата України Сергія Лабазюка, Хмельницької районної адміністрації та районної ради, вдячних чорноострівчан і мешканців громади.

Світла пам'ять про Героїв буде  вічна,

У серцях і душах наших житиме довічно.

Бо Герої України – це Небесна Сотня,

Не загинули – злетіли в голубінь небесну.