Чергова допомога для наших захисників

Дякуємо УГКЦ Парафія Андрія Первозванного, настоятелю храму Отцю Василю та всім прихожанам за постійну допомогу нашим захисникам та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

13:56 02.05.2022

Пам'ятаємо!

Казімір Олексій Костянтинович народився, 5 червня 2001 року, в місті Києві, в сім’ї військовослужбовців.

14:01 27.04.2022

36-та річниця аварії на ЧАЕС

Сьогодні весь світ згадує річницю трагедії, що трапилася на Чорнобильській АЕС 36 роки тому - два теплові вибухи та подальше руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Саме так розпочалося страшне лихо на українській землі в ніч на 26 квітня 1986 року...

09:42 26.04.2022

Рекомендації населенню у разі застосування фосфорних боєприпасів

Фосфорні боєприпаси — тип запальних або димових боєприпасів, споряджених білим фосфором. Зброя, що містить білий фосфор, поширює запалювальну сполуку, температура горіння якої перевищує 800 °C, значною територією, площа якої може досягати кількох сотень квадратних метрів. Горіння продовжується допоки весь фосфор не вигорить або поки не припиниться доступ кисню.

14:26 25.04.2022

Шановні жителі Чорноострівської громади!

Одне з найбільших християнських свят – Великдень. Його прийнято наповнювати світлими думками, добрими справами та щирими привітаннями. Для християнина Воскресіння Ісуса Христа - найважливіша подія. Згідно з церковними канонами в великодній період входять дати від Світлого Свята Христового Воскресіння до дня Вознесіння Господнього на небеса і триває цілих 40 днів. Протягом цього часу люди христосуються, славлять Сина Божого, відвідують богослужіння в храмах.

10:23 24.04.2022