Відкриття меморіальної дошки в селі Грузевиця

Дата: 13.10.2022 20:32

Фото без описуСьогодні, 13 жовтня 2022 року в селі Грузевиця відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки солдату Збройних сил України, учаснику російсько-української війни Тимченку Володимиру, який героїчно загинув на сході України, захищаючи рідну землю. Меморіальну дошку встановили на фасаді Грузевицького будинку культури. На відкриття зібралися представники влади, родина загиблого, бойові побратими воїна та жителі села.

Тимченко Володимир Васильович народився 07 липня 1977 року в м. Красилів.

В 1979 році з батьками переїхав в cело Заслучне Красилівького району. З 1984 по 1994 рік навчався в місцевій школі, по закінчені якої пішов навчатися в училище №12 на тракториста-машиніста. Згодом пішов працювати в СК «Случ», де пропрацював 6 років. З 2000 по 2006 рік працював у Хмельницькводоканалі. У 2006 році преїхав у м. Львів, де працював на державному підприємстві «Львівське будівельно-монтажне управління». З 2008 по 2013 рік працював у м. Краcилів в ТОВ «Агропартнер». 10 жовтня 2013 року одружився і переїхав у с. Грузевиця Хмельницького району. З 2014 по 2016 рік працював у м. Хмельницький в ПП «Вітязь-гарант». В період із 2017 по 2018 – ТОВ «Екофрукт» з 2019 по 2021 рік працював за межами України.

20 квітня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

29 серпня 2022 року загинув у Херсонській області.