Шановна громада!

Виконавчий апарат селищної ради  не в змозі проконтролювати кожного палія. Тому усіх жителів просимо допомогти нам у цьому!!! Якщо ми самі не будемо за цим слідкувати, щоб не спалювали суху траву, очерет і т.д. , то ми не зможемо зберегти навколишнє  середовище.           Коли б були надані свідчення проти тих хто скоює злочини проти природи, та заплаченно великий  штраф, люди б задумалися і не палили. БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ!

09:32 11.04.2022

Шановні керівники підприємств усіх форм власності!

Чорноострівська селищна рада звертається до керівників підприємств, установ, громадських організацій, з проханням долучитись до місячника благоустрою та навести лад на  своїх територіях, посадити дерева та квіти.

15:43 08.04.2022

Спрощено процедуру оренди сільгоспземель на період воєнного часу

6 квітня 2022 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» №2145-IX від 24.03.22.

14:32 08.04.2022

ДЯКУЄМО БЛАГОДІЙНИКАМ ЗА ДОПОМОГУ!

Щиро дякуємо ПІДПРИЄМЦЯМ Чорноострівської громади - ТОВ «НАТ», магазину «Гарант», Валерію Бондару, Вірі Бузецькій, Сергію Перуну, Сергію Мілінчуку за виявлену небайдужість і підтримку та сподіваємося Ваша допомога зможе, хоча б частково мінімізувати складні життєві обставини внутрішньо переміщених осіб.

16:10 05.04.2022