Визначено особливості надання соціальних послуг в умовах воєнного стану

14 квітня Парламент вніс зміни до Закону України «Про соціальні послуги» щодо надання соціальних послуг у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану (законопроєкт №7201). Закон прийнятий у редакції Парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

14:16 18.04.2022

З Великоднем!

ШАНОВНІ ХРИСТИЯНИ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

09:09 17.04.2022

Працівники та отримувачі послуг Соціального гуртожитку та Центру матері і дитини зробили свій  внесок у благоустрій наших вулиць

Працівники та отримувачі послуг Соціального гуртожитку та Центру матері і дитини зробили свій внесок у благоустрій наших вулиць

Наші обласні заклади не стоять осторонь, активно долучаються до прибирання закріплених територій. Працівники та отримувачі послуг Соціального гуртожитку та Центру матері і дитини зробили свій  внесок у благоустрій наших вулиць. Дякуємо Вам за чисте довкілля! Зустрінемо нашу ПЕРЕМОГУ у чистих, охайних, комфортних для життя селах!

13:58 15.04.2022

Гуманітарна допомога

Ми отримали чергову партію гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб нашої громади.

10:32 15.04.2022

Сади Перемоги — твій внесок у перемогу України

«Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для виробництва сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

14:01 14.04.2022

Великодні паски для ЗСУ та міст України які найбільше постраждали від ворожого вторгнення

Працівники закладів культури та освіти з великою любов'ю випекли Великодні паски для воїнів ЗСУ та жителів Донеччини, Бучі, Бородянки, Гостомея та інших міст, які сьогодні стоять на рубежах миру та свободи.

13:57 14.04.2022

Шановні мешканці громади!

Закликаємо Вас прибрати території, прилеглі до Ваших приватних садиб, Ваших підприємств, території загального користування, території, в яких відсутній власник! Допоможіть своїм сусідам похилого віку! При цьому просимо: дотримуйтесь правил поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога!».

12:07 11.04.2022