Дата: від до Скинути

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

15:01 02.05.2022

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

14:59 02.05.2022

Чергова допомога для наших захисників

Дякуємо УГКЦ Парафія Андрія Первозванного, настоятелю храму Отцю Василю та всім прихожанам за постійну допомогу нашим захисникам та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

13:56 02.05.2022

Пам'ятаємо!

Казімір Олексій Костянтинович народився, 5 червня 2001 року, в місті Києві, в сім’ї військовослужбовців.

14:01 27.04.2022

36-та річниця аварії на ЧАЕС

Сьогодні весь світ згадує річницю трагедії, що трапилася на Чорнобильській АЕС 36 роки тому - два теплові вибухи та подальше руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Саме так розпочалося страшне лихо на українській землі в ніч на 26 квітня 1986 року...

09:42 26.04.2022