Підняття Державного прапора України у закладах освіти

Дата: 06.02.2023 11:54

Фото без описуСьогодні, 6 лютого 2023 року, у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради проведено ритуал підняття Державного прапора України та вшанування пам’яті загиблих захисників хвилиною мовчання.

Захід проведено на виконання розпорядження начальника Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 25.01.2023 року №9/1/41, у відповідності до листа Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 27.01.2023 року №865,  з метою підняття патріотичного духу у суспільстві, вшанування пам’яті загиблих захисників, які віддали життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України!