Дата: від до Скинути

Громадська організація "Бо сильні разом" долучилася до благодійної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

Чорноострівська селищна рада щиро дякує Громадській організації "Бо сильні разом" за гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають в нашій громаді.

14:36 09.05.2022

Пам'ятаємо! Переможемо!

Пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Крім цього, Російська Федерація системно знецінює, перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом, і ці дії набувають особливого розмаху до 9 травня.

09:10 08.05.2022

Вітаємо призерів ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

(відповідно до наказу директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 02.05.2022 №176-од «Про підсумки обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та наказу ХОЦНТТУМ від 05.05.2022 №51 «Про нагородження.»)

14:15 06.05.2022

Шановні жителі громади та внутрішньо переміщені особи!

Проєкт “Єдині” ГО “Навчай українською!”  - це приклад ініціативи, який передбачає об’єднання зусиль громадськості, державних інституцій та місцевих громад  у створенні умов для опанування та удосконалення володіння українською мовою усіх охочих і насамперед внутрішньо переміщених осіб:

16:05 05.05.2022

Як діяти і куди звертатись, якщо виявили випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану?

В умовах воєнного стану в Україні, масової евакуації та переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними, адміністративних чи кримінальних правопорушень по відношенню до них.

14:23 04.05.2022

Допомога приходить з різних країн, де знаходяться наші українці

В нелегкий для нашої країни час всі громадяни стали не байдужими до біди людей, які опинилися в скрутному становищі. Допомога приходить з різних країн, де знаходяться наші українці. За сприянням Наталії Федючок та громади католицької церкви від Гаєти було надано гуманітарну допомогу внутрішнього переселеним громадянам.

14:44 03.05.2022