20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 19:24

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності.

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в смт Чорний Острів біля пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні та Героям України» відбувся мітинг-реквієм «Небесна сотня – герої нашого часу».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які полягли за нашу незалежність та бажання бути європейською державою.

Зі словами пам’яті звернувся до присутніх голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович.

Панахиду героям Небесної Сотні провели настоятелі римо – католицького костелу Успіння Богоматері отець Віктор, церкви Преображення Господнього отець Віталій.

Народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка» віддав шану загиблим Героям Небесної сотні та Героям України.

До підніжжя пам’ятного знака лягли квіти від Чорноострівської селищної ради, народного депутата України Сергія Лабазюка, вдячних чорноострівчан і мешканців громади.

Низький уклін Героям Небесної Сотні!!!

Слава Україні!!! Героям Слава!!!