Шановні жителі громади!

18.05.2022 року відбулось засідання міждисциплінарної команди при Чорноострівській селищній раді. Розглянуто ряд питань, які, на нашу думку, є проблемними та потребують правильного вирішення. Зокрема, про створення сім’ї патронатного вихователя.

15:34 18.05.2022

Пам’ятка щодо облаштування, експлуатації криниць та проведення їх дезінфекції

Використання води для пиття є однією з найважливіших потреб людини. Але треба пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі інфекційних захворювань, в першу чергу – кишкових інфекцій.

16:56 17.05.2022

Вітаємо!

17 травня свій поважний ювілей святкує Радун Олена Станіславівна жителька села Вовча Гора.

14:18 17.05.2022

Конвенція ООН про права дитини

Дитинство – період життя людини, коли формуються найважливіші функції організму, активно здійснюється засвоєння моральних норм, знань і цінностей, що дозволяє малюку почуватися повноцінним членом суспільства.

11:29 16.05.2022

Не пали траву! Не спопеляй свою Землю!

Спалювання сухих рослинних залишків стало для деяких наших громадян настільки звичним, що навіть теперішня ситуація в державі не «включила» їхні мізки. І поки на фронті воїни борються за нашу землю, є ті, хто в тилу її спопеляє!

10:55 16.05.2022

Банківські реквізити територіальної оборони Хмельницького району

В зв'язку з прийняттям указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про ведення воєнного стану в Україні" та №68/2022 "Про утворення військових адміністраій" відсічі збройної агресії росії проти України, для організації виконання завдань воєнного стану та наданню допомоги та підтримки територіальної оборони Хмельницького району при Хмельницькій районній військовій адміністрації відкрито спеціальний рахунок:

10:21 13.05.2022