Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди стаціонарними джерелами ТОВ «Євро Брук»

Дата: 02.03.2023 12:14

Фото без опису

Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро Брук»  (ТОВ «Євро Брук», код ЄДРПОУ 40409708, юридична адреса: 31310, Хмельницька обл., Хмельницький р-н., Чорноострівська селищна рада, комплекс будівель і споруд №8) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Контактною особою є директор Грицина Віталій Олександрович тел. 06738244446, ел. пошта: irinapavlyuk4446@gmail.com.

Проммайданчик підприємства розміщений за адресою: 31310, Хмельницька обл., Хмельницький р-н., Чорноострівська селищна рада, комплекс будівель і споруд №8.

В результаті виробничої діяльності (виробництво виробів з бетону) на підприємстві викидаються в атмосферне повітря наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок в кількості 2,168 т/рік.

По складу документів об’єкт належить до третьої групи.

Пропозиції та зауваження направляти протягом 30 календарних днів з моменту опублікування даного повідомлення до Хмельницької обласної державної адміністрації за адресою: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2; тел.:

(0382) 76 50 24; ел. пошта: regadm@adm-km.gov.ua.