Ласкаво просимо додому!

Дата: 08.03.2023 14:57

Фото без описуУ вівторок, 7 березня, відбувся черговий обмін полоненими. Україні вдалося повернути додому з російського полону 130 людей – 126 захисників та 4 захисниці. Серед звільнених – 45 військовослужбовців Збройних Сил України, 25 нацгвардійців, 23 прикордонники, 21 воїн Військово-морських сил України, восьмеро «тероборонівців» та 8 представників Державної спеціальної служби транспорту.

З них 87 – захисники Маріуполя, в тому числі 71 оборонець “Азовсталі”. Також в Україну повернулися 35 людей, які були взяті в полон на Донецькому напрямку – в районі Бахмута і Соледара.

Чорноострівська територіальна громада розділяє радість рідних, у зв’язку з поверненням на рідну землю Лепікаша Владислава Ігоровича, нашого Героя, який перебував у полоні з травня 2022 року. Надзвичайно пишаємося ним!

Лепікаш Владислав Ігорович народився 21.06.2002р. в с. Мар'янівка Хмельницького району. Після закінчення Мар'янівської школи поступив в 11 училище, де здобув професію «Слюсар по ремонту автомобілів, токар». Закінчивши училище влаштувався на ДП «Новатор» токарем.

В 2020 році був призваний на службу в армію. В листопаді 2021р. одружився. А вже в грудні 2021 року, підписавши контракт, поїхав в м. Маріуполь для продовження служби, де його і застала війна. В березні, захищаючи м. Маріуполь, підрозділ Владислава, разом з іншими підрозділами, потрапили на комбінат «Азовсталь», де й продовжили давати відсіч ворогу. 22 березня 2022 року у Владислава народився синочок Нікіта, якого він в найближчий час вперше побачить, вперше обніме та поцілує.

Після важких і довготривалих боїв, виконавши наказ Головнокомандувача 18.05.2022р. разом з побратимами вийшов з комбінату «Азовсталь» та був забраний в полон.

Сьогодні лише слова вдячності! Відчуття вдячності! Сльози вдячності!

Ми впевнені, мільйони разів сьогодні в Україні прозвучало або просто подумалося саме так – «ДЯКУЄМО».

Дякуємо воїнам усіх формувань сил оборони України!

Дякуємо батькам наших воїнів, які виховали справжніх переможців. Саме так – переможців.

Дякуємо всім лікарям і медичним сестричкам, які рятують поранених героїв.

Дякуємо кожному, хто зміцнює оборону й забезпечує українських воїнів усім необхідним! Слава Україні!