Вічна пам’ять та шана Герою!

Дата: 06.03.2023 19:25

Сьогодні у Чорноострівській громаді горе – прощались із молодим захисником України та жителем села Лапківці Клочаником Едуардом Юрійовичем.

Клочаник Едуард Юрійович народився 11 квітня 1996 року в селі Клячанове Мукачівського району Закарпатської області. Навчався у Клячанській загальноосвітній школі до 9 класу. З 2010 року проживав в селі Лапківці у сестри Оксани.

27 грудня 2014 року був призваний на строкову службу. З 28 січня 2015 року знаходився у зоні проведення АТО. Далі проходив контрактну службу у військовій частині міста Вінниця, звідки і був направлений захищати кордони рідної країни після повномасштабного вторгнення агресора. Спортивний, енергійний, завжди у русі, постійно займався спортом – був важкоатлетом. Мав лиш одну мрію – вільна та незалежна Україна!

26 лютого 2023 року потрапивши під масовий артилерійський обстріл поблизу населеного пункту Білозерка Херсонської області Едуард загинув.

Указом Президента України від 11 грудня 2022 року № 861/2022 був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Пам'ять героя вшанували у селі Лапківці біля будинку де проживав Едуард, після чого, прощальною ходою провели до кладовища, де відбулась церемонія прощання із загиблим.

Без батька залишилось двоє діток: трирічна Вероніка та півторарічний Назар. Без брата залишились сестри – Оксана, Зіна та Христина. Едуард до останнього подиху життя залишався вірним військовій присязі та своєму народові. Його ім’я житиме в наших серцях завжди.

Схилімо низько голови перед пам’яттю і подвигом славного сина України!

Слава Україні!!!