Нарада керівників закладів освіти

Дата: 21.02.2023 16:04

Під головуванням Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Зої Колодій  відбулася чергова нарада за участю керівників ЗЗСО громади щодо забезпечення роботи закладів освіти під час  воєнного стану. Питання, які винесені на розгляд та для обговорення, стосуються надання учням навчальних закладах якісної освіти, а саме:

- про дотримання в закладах освіти Положення про організацію дистанційної форми навчання;

-  про умови виконання Договору «Про співпрацю територіальних громад у сфері інклюзивної освіти»;

-   про дотримання у закладах освіти вимог щодо безпеки учасників освітнього процесу, виконання заходів з цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці, дотримання державних санітарних норм тощо.

Визначені питання закладів освіти Чорноострівської громади, які потребують вирішення. Пріоритетним залишається питання будівництва сховищ в закладах загальної середньої освіти та в закладах дошкільної освіти.

Всі заклади освіти отримали сучасну комп’ютерну техніку, окремо для кожного педпрацівника, що дасть можливість забезпечити дотримання визначених  вимог у проведенні освітнього процесу, в тому числі при організації дистанційного навчання.

Ряд питань будуть винесені на обговорення виконавчого комітету та депутатського корпусу Чорноострівської селищної ради.