Управлінська діяльність в ЗЗСО в умовах воєнного стану

Дата: 06.02.2023 11:14

Фото без опису2 лютого відбулась зустріч директорів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради та їх заступників із Кошкою Оксаною Анатоліївною - завідувачем науково-методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького ОІППО та Яцишеною Анною Сергіївною – методистом з фізики НМЦ Хмельницького ОІППО.

Управлінський діалог був присвячений антикризовому управлінню в умовах воєнного стану, мотиваційному менеджменту, професійному розвитку педагогічних працівників, організації STEM-освіти для розвитку учнів.

У зустрічі взяв участь голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович, який зробив акценти на основних проблемних питаннях, які виникли в галузі освіти в умовах воєнного стану.

Особливий відтінок у спілкування вносили теплі спогади учасників зустрічі про ефективну співпрацю керівників закладів освіти із методичним кабінетом відділу освіти Хмельницької РДА, очолюваним у минулі роки О.А.Кошкою.

Дякуємо усім учасникам зустрічі за активний діалог, професійне спілкування, бажання постійно навчатись і розвиватись!