Вічна пам'ять героям!

Дата: 31.01.2023 17:04

Фото без описуСьогодні у селі Осташки відбулось прощання із Токарем Володимиром Вікторовичем. Жителі села та громади віддали останню шану своєму Герою-земляку, який з перших днів війни пішов на захист рідної землі.

Токар Володимир Вікторович народився 11 липня 1980 року в селі Осташки. В 1987 році почав навчання в Осташковецькій восьмирічній школі, яку закінчив 1995 року.

З 1995 року по 1997 рік навчався в Грузевицькій середній школі. Після закінчення якої вступив в Кам’янець-Подільський сільськогосподарський технікум на відділ ветеринарної медицини. Закінчивши навчання був направлений ветеринарним лікарем у Віньковецький район.

Під час навчання був призваний на військову службу, яку проходив в місті Чернігів в інженерній частині.

З 2005 року працював на станції Гречани приймальником поїздів.

З 19 червня 2015 року по 28 березня 2016 року був учасником антитерористичної операції в складі військової частини 2749 на посаді санітара медичного пункту даної частини. За сумліне ставлення до своїх обов’язків Указом Президента України від 17 лютого 2016 року № 53-2016 був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Подальшу службу проходив в складі військової частини 3215, а з 2021 року в А-0998 на посаді майстра гармати артилерійського взводу.

З 25 лютого 2022 року свій службовий обов’язок щодо захисту територіальної цілісності і суверенітету України виконував в складі військової частини А-0998 і згідно бойового завдання перебував поблизу міста Гірське Северодонецького району Луганської оболасті. 30 травня 2022 року в результаті прямого влучання ракетою по батарейному командирському пункту в місті Гірське загинув.

Без сина залишились батьки, без брата – сестра, без чоловіка – дружина, без батька – донька. Володимир, до останньої хвилини залишався вірним військовій присязі та своєму народові. Його ім’я житиме в наших серцях завжди.

Вічна пам'ять Герою, Володимиру Вікторовичу! Спочивай з миром!

Нехай добрий спомин про Героя назавжди залишиться у наших серцях.

Поховали військового сьогодні, 31 січня на місцевому кладовищі в селі Осташки.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!