Профілактична робота щодо запобігання вчинення правопорушень неповнолітніми

Дата: 03.02.2023 21:23

Фото без описуПід час скоєння правопорушень діти навіть не замислюються про наслідки своїх протиправних дій, тому, після проголошення вироку судом й прибуття до органу пробації, більшість з них потребують належної соціальної допомоги та підтримки.

2 лютого начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно з провідним фахівцем соціальної роботи провели індивідуальну бесіду з неповнолітнім, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення. Особлива увага під час бесіди приділялась застереженню від вчинення протиправних дій у майбутньому, відповідальності за злочини, також роз’яснено його законні права та обов’язки.

З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо організації конструктивного дозвілля дитини, а також наголошено на питанні відповідального батьківства.